Jesteś tutaj:

Catering na wesele Poznań

Catering weselny dla osób prywatnych

Oferujemy Państwu najwyższej jakości catering na wesele Poznań. Nasze menu weselne opiera się na starannie wyselekcjonowanych daniach, przygotowanych z najwyższej jakości składników i podanych w wyjątkowej, estetycznej oprawie. Możemy zaproponować Państwu gotowe, skomponowane przez profesjonalistów menu weselne lub pomożemy je Państwu ułożyć samodzielnie, spośród bogatej propozycji przystawek, zup, dań głównych, sałatek, zimnych płyt oraz deserów. Standardowo oferujemy również dania wegetariańskie, wegańskie, bez glutenu lub bez laktozy dla wskazanych gości.

Nasza oferta kierowana jest do osób, które organizują wesele w miejscach nie dysponujących kuchnią i nie zapewniających cateringu swoim gościom. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy w połączeniu z bogatym zapleczem gastronomicznym sprawiają, iż jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najwyższej klasy catering weselny w Poznaniu.

Catering weselny
Catering weselny

Catering na wesele Poznań

Oferta dla firm obsługujących wesela

Prowadzisz firmę organizującą wesela? Nawiążmy stałą współpracę!

Naszą ofertę cateringu weselnego kierujemy nie tylko do osób prywatnych ale również do firm zajmujących się profesjonalną organizacją i obsługą wesel. W ciągu wieloletniej działalności naszej firmy cateringowej mieliśmy przyjemność przygotowywać dania na potrzeby ogromnej ilości przyjęć weselnych a nabyte w ten sposób doświadczenie pozwala nam dopracować menu i obsługę cateringową wesel do perfekcji. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy profesjonalizm, niezapomniany smak, sprawdzone – wysokiej jakości składniki oraz estetykę oferowanych dań. Jesteśmy otwarci na propozycję współpracy z Państwa strony, zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego.

Napisz do nas

Zadzwoń
+48 508 098 210
Zadzwoń
Scroll to Top