Jesteś tutaj:

Kanapki Poznań

Kanapki dekoracyjne

Kolejną formą cateringu, który z przyjemnością możemy Państwu zaproponować jest catering kanapkowy. Oferujemy bogaty wybór kanapek obejmujący:

Dopasowujemy catering

do potrzeb klienta

Kanapki dekoracyjne

Nasz catering kanapek w Poznaniu dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Mają Państwo decydujący głos w kwestii wyboru pieczywa, zawartości, wielkości i ilości serwowanych kanapek. Wszystkie oferowane przez nas kanapki dowozimy na wskazany przez Państwa adres, o wcześniej ustalonej porze.

Dlaczego warto

wybrać nasze usługi?

Dlaczego warto wybrać nasze kanapki dekoracyjne w Poznaniu? Oferowane przez naszą firmę mini kolorowe kanapeczki, sandwiche czy klasyczne kanapki bankietowe idealnie sprawdzą się do podania o każdej porze dnia, w każdym momencie trwania Państwa eventu. Taka forma cateringu idealnie sprawdzi się bez względu na to, w jakich okolicznościach oraz w jakim miejscu odbywa się organizowane przez Państwa wydarzenie. Kanapki do świetny wybór zarówno na przyjęcia odbywające się zimą lub latem, w sali konferencyjnej oraz w plenerze. Oferowane przez nas kanapki wyróżniają się wysokim poziomem estetyki, podajemy je z odpowiednio dobranymi dekoracjami i elegancko eksponujemy na wybranym rodzaju pater.

mapa-poznan

Napisz do nas

Zadzwoń
+48 508 098 210
Zadzwoń
Scroll to Top