Jesteś tutaj:

Posiłki regeneracyjne z dowozem

Obiady dla firm z Poznania i okolic

Wszystkie dania dostarczane przez naszą firmę są gorące i nadają się do bezpośredniego spożycia, ponadto dzięki wygodnym opakowaniom można je przechowywać w lodówce i podgrzewać w mikrofalówce.

Oferujemy pełnowartościowe, smaczne i sycące posiłki regeneracyjne dla pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy jeżeli interesuje Cię firmowy catering obiadowy na terenie Poznania. W ramach świadczonych przez nas usług codziennie realizujemy dostawy pracowniczego cateringu firmowego. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu uzyskania szczegółowych informacji a także złożenia zamówienia na obiady na dowóz w Poznaniu. Pracownikom naszych zleceniodawców dostarczamy codziennie smaczne, zdrowe i sycące zestawy obiadowe prosto na biurko czy do pomieszczenia socjalnego.

Nasza firma cateringowa gwarantuje świeże, wysokojakościowe obiady dla pracowników skomponowane głównie z produktów pochodzących od lokalnych dostawców. W naszej kuchni unikamy składników niskiej jakości, tzw. „marketowych”.

Obiady Poznań

Propozycja menu (Zestaw dnia od 25zł)

od dnia 17.06.2024.r

Obiad

Poniedziałek

I danie:

Zupa pomidorowa

II danie (do wyboru):

1 .Kotlet imperial , ziemniaki pieczone , surówka colesław

2. Sałatka włoska z szynką i serem

Obiad

Wtorek

I danie:

Krupnik

II danie (do wyboru):

1 Pulpety w sosie pomidorowym , ryż , bukiet warzyw

2.Filet z kurczaka panierowany , ziemniaki duszone , surówka z kapusty pekińskiej i pomidorkiem

3. Sałatka z kurczakiem z granatem

Obiad

Środa

I danie:

Zupa ogórkowa

II danie (do wyboru):

1. Wieprzowina z warzywami , kasza bulgur , mizeria

2. Pierogi z mięsem okraszane cebulką , kapusta zasmażana

3. Sałatka ziemniaczana z grillowaną pieczarką i papryką

Obiad

Czwartek

I danie:

Żurek

II danie (do wyboru):

1. Pieczeń z karkówki , ziemniaki , kapusta zasmażana

2.Kurczak po chińsku z warzywami w sosie słodko-kwaśnym , ryż

3. Sałatka z paluszków krabowych i makaronem

Obiad

Piątek

I danie:

Rosół z makaronem

II danie (do wyboru):

1. Nóżka z kurczaka w cieście , ziemniaki pieczone , mizeria 2. Pierogi z jabłkami okraszane masełkiem 3.Sałatka z łososiem i grzankami

Dlaczego warto zapewnić pracownikom posiłek regeneracyjny?

Obiady dla firm

Pracownicze posiłki regeneracyjne to doskonały sposób na podniesienie wydajności pracownika. Taka inwestycja przynosi pracodawcy wiele benefitów, pełnowartościowy posiłek, zgodny z zapotrzebowaniami i preferencjami konkretnego pracownika to nie tylko sposób na zapewnienie mu zbilansowanej diety i zastrzyku energii w ciągu dnia, to także wyraz docenienia pracowników. Obiady pracownicze stanowią rodzaj benefitu, który jest doceniany przez zatrudnione w firmie osoby. Posiłki pracownicze to także sposób na zbudowanie lojalności pracowników wobec firmy dzięki czemu stanowią dodatkową motywację do pracy.

Posiłki regeneracyjne wiążą się bezpośrednio ze znacznym wzrostem wydajności pracowników. Według badań przeprowadzonych przez WHO (Światową Organizację Zdrowia) regularne, pełnowartościowe posiłki spożywane podczas pracy zwiększają wydajność pracowników o około 20-25%.

Pyszne i ciepłe obiady

Posiłki najwyższej jakości

Nasza firma cateringowa od wielu lat cieszy się zaufaniem i uznaniem licznych poznańskich przedsiębiorstw, które za naszym pośrednictwem oferują swoim pracownikom codzienny ciepły obiad. Sukces naszej firmy zbudowaliśmy dzięki rzetelności i solidności, świadczone przez nas usługi takie jak obiady z dowozem na terenie Poznania traktujemy niezwykle poważnie, zawsze dostarczamy pracownikom gorące posiłki na wyznaczony czas. Nasze pracownicze obiady  wyróżniają składniki, z których powstają. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości, zdrowych, sprawdzonych produktów kupowanych głównie od lokalnych, ekologicznych dostawców żywności. Ponadto oferowane przez nas posiłki regeneracyjne w Poznaniu to gwarancja urozmaiconego menu, nigdy w ciągu tygodnia nie powtarzamy żadnego dania. Nasze obiady dla firm w Poznaniu to zróżnicowane menu, uwzględniające indywidualne potrzeby żywieniowe, dietetyczne czy zdrowotne konkretnych pracowników. Oferowane przez naszą firmę cateringową obiady z dowozem na terenie Poznania to gwarancja zadowolenia nawet najbardziej wymagających klientów.

Jak wyglądają serwowane przez nas obiady?

Obiady Poznań
Obiady Poznań
Obiady Poznań

Dlaczego wybrać obiady dla pracowników od HM Gastro?

Długoterminowa współpraca z firmami na preferencyjnych warunkach

Długoterminowa współpraca

W przypadku posiłków regeneracyjnych zachęcamy do skorzystania z opcji długoterminowej współpracy z naszą firmą cateringową. W ramach stałych, długoterminowych zamówień na posiłki pracownicze możemy zaproponować Państwu bardzo korzystne warunki współpracy, które omawiamy w przypadku każdego klienta indywidualnie.

Dodatkowe rabaty

Obiady regeneracyjne oferowane w ramach współpracy długoterminowej objęte są okazyjnymi rabatami, nie tracą przy tym w żadnym stopniu na jakości.

Najwyższa jakość

Ponadto pracownicy cenią sobie stałą dostawę posiłków z naszej firmy cateringowej, ze względu na jakość, smak, estetykę podania oraz zachowanie wszelkich indywidualnych zaleceń dietetycznych takich jak dieta wegetariańska czy nietolerancje i alergie pokarmowe.

Posiłki regeneracyjne dla pracowników

w świetle polskiego prawa

Pracownicze posiłki regeneracyjne nie zawsze wynikają z dobrej woli pracodawcy. Polskie prawo reguluje to zagadnienie dosyć precyzyjnie, określając w jakich przypadkach pracodawca jest zobligowany do zapewnienia pracownikowi darmowych, odpowiednich posiłków oraz napoi.

Według art. 232 Kodeksu pracy, pracodawca jest obowiązany zapewnić pracownikom zatrudnionym w warunkach szczególnie uciążliwych, nieodpłatnie, odpowiednie posiłki i napoje, jeśli jest to konieczne ze względów profilaktycznych. Posiłek regeneracyjny należy się wszystkim pracownikom, którzy podczas wykonywania obowiązków zawodowych tracą ściśle określoną wartość energetyczną. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów pracodawca musi zapewnić posiłki pracownicze swoim pracownikom, jeżeli w trakcie wykonywania prac obejmujących wysiłek fizyczny następuje w trakcie zmiany wydatek energetyczny organizmu powyżej określonego poziomu. Ustawodawca określił odpowiednio poziom wydatku energetycznego na 8374 kJ – mężczyźni i 4605 kJ – kobiety.

Kolejnym warunkiem, który uprawnia pracowników do otrzymania posiłku regeneracyjnego jest praca w trudnych warunkach termicznych, określonych ściśle ustawą:

Posiłki pracownicze z dowozem

na terenie Poznania

Wszelkie zamówienia na posiłki regeneracyjne na terenie Poznania są przez naszą firmę dowożone we wskazane miejsce o uzgodnionej porze. Przywiązujemy dużą uwagę do tego, by dowożone przez nas dania były zawsze świeże, gorące i nadawały się do bezpośredniego spożycia.

mapa-poznan
Zadzwoń
+48 508 098 210
Zadzwoń
Scroll to Top