Jesteś tutaj:

Catering na półkolonie w Poznaniu i okolicach

Oferujemy catering na półkolonie organizowane na terenie Poznania lub w okolicznych miejscowościach. Doskonale wiemy, że czas odpoczynku nie zawsze sprzyja właściwym nawykom żywieniowym, prowadząc nierzadko do zaniedbywania zbilansowanej diety i nieregularności posiłków. Te błędy są niewybaczalne zwłaszcza w przypadku dzieci i młodzieży. Wobec powyższego oferujemy kompleksowe wyżywienie. Posiłki od HM Gastro wyróżniają się nie tylko walorami smakowymi, ale także zgodnością z rekomendowanymi przez dietetyków normami żywienia dzieci i młodzieży. W ten oto sposób zapewniamy naszym najmłodszym klientom optymalne warunki do rozwoju, dbając równocześnie o zadowolenie ich kubków smakowych.

Catering dla szkół

Opinie klientów

Tomasz Maliński
Tomasz Maliński
2023-08-12
Bardzo smaczne jedzenie, atrakcyjne menu i przystępne ceny. Dzięki firmie H.M GASTRO Henryk Baranek osiemnastka naszego syna udała się bardzo. Obsługa imprezy profesjonalna i bardzo elastyczna. Serdecznie dziękujemy 🙂 Zasłużone 5 gwiazdek. Gorąco polecam!!!
Krystian Maliszewski
Krystian Maliszewski
2023-06-18
Byłem gościem na imprezie okolicznościowej i powiem z czystym sumieniem, że porcje były baaaardzo duże, wszystko przyprawione "jak u mamy" 🙂 największy malkontent byłby zadowolony. Zdecydowanie polecam!
Qba Po Tacie
Qba Po Tacie
2023-06-17
Jedzenie naprawdę rewelacyjnie, szczerze polecam‼️‼️‼️‼️
Mikołaj Nawrocki
Mikołaj Nawrocki
2023-06-17
Bardzo smaczne jedzenie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta.
Maria Szymańczyk-Nawrocka
Maria Szymańczyk-Nawrocka
2023-06-17
Pyszne jedzenie. Profesjonalna obsługa. Gorąco polecam!
Jacek Wojtyniak
Jacek Wojtyniak
2023-05-09
Dobre jedzenie szybki catering przyzwoite ceny
Damian Paszek
Damian Paszek
2023-02-23
Pyszne jedzenie. Duże porcje. Kontakt z Szefem na najwyższym poziomie. Polecam i smacznego!
menel żulisław
menel żulisław
2023-02-06
dobre mają to jedzienie

Pożywne i zbilansowane posiłki dla poszukiwaczy przygód!

Wakacje lub ferie zimowe to czas odpoczynku, ale i wyzwanie dla młodego człowieka. Wzmożona aktywność fizyczna i wielość bodźców emocjonalnych zwiększa zapotrzebowanie kaloryczne. Mamy świadomość, że zdrowe żywienie to jeden z gwarantów wszechstronnego rozwoju. Dokładamy więc wszelkich starań, by przygotowywane w kuchni HM Gastro specjały wyróżniały się zbilansowaniem. Dbamy o różnorodność na talerzu, sięgając po sezonowe warzywa i owoce pochodzące z ekologicznych upraw. W naszym menu króluje przede wszystkim prostota. Unikamy konserwantów i substancji szkodliwych, które mają niekorzystny wpływ na zdolności umysłowe, kondycję fizyczną lub stan emocjonalny najmłodszych.

Jesteśmy przekonani, że wartościowe posiłki od HM Gastro dodadzą każdemu uczestnikowi półkolonii sił w pogoni za przygodami!

Menu skrojone na miarę oczekiwań i potrzeb żywieniowych!

W komponowaniu menu uwzględniamy wszelkie sugestie i potrzeby żywieniowe naszych klientów. Oferujemy możliwość przygotowania posiłków z uwzględnieniem wymogów różnych diet eliminacyjnych. Tworzymy dania dla osób, które z uwagi na stan zdrowia lub preferencje prowadzą dietę bezmleczną czy bezglutenową. Wirtuozi smaku w naszej kuchni mogą również przygotować posiłki dla wegetarian i wegan. Gwarantujemy, że zaspokoimy wszelkie oczekiwania podopiecznych półkolonii, nie odbierając daniom walorów smakowych. Jeśli priorytetem Państwa działalności jest najwyższa satysfakcja dzieci i rodziców, zachęcamy do skorzystania z naszych usług cateringowych.

Wyrażamy nadzieję, że wspólne biesiadowanie przy stole zastawionym domowymi posiłkami od HM Gastro stanie się okazją do celebracji beztroskiego czasu odpoczynku!

Kompleksowe wyżywienie dla uczestników półkolonii

Co wyróżnia nasz catering na półkolonie na tle konkurencyjnych ofert?

Domowy smak posiłków

Przygotowywane przez naszych kucharzy posiłki to namiastka domu! Pozbawione konserwantów, smaczne i aromatyczne dania to rozkosz dla podniebienia i zachęta dla każdego niejadka.

Kompleksowa oferta

Nasza oferta obejmuje nie tylko domowe obiady, ale także pożywne śniadania, które dostarczają energii na cały dzień. Serwujemy również smaczne podwieczorki.

Dostawa na czas

Odpowiednie zabezpieczenie termiczne to gwarancja, że dania będą ciepłe. Dostosujemy czas dowozu do indywidualnych potrzeb i rytmu aktywności uczestników półkolonii.

Usługi cateringowe dla półkolonii w Poznaniu – gwarancja smaku, świeżości i dostawy na czas!

Dbając o kompleksowość obsługi, zapewniamy dowóz cateringu na półkolonie organizowane na terenie Poznania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Zadzwoń
+48 508 098 210
Zadzwoń
Scroll to Top