Jesteś tutaj:

Catering na półkolonie w Poznaniu i okolicach

Oferujemy catering na półkolonie organizowane na terenie Poznania lub w okolicznych miejscowościach. Doskonale wiemy, że czas odpoczynku nie zawsze sprzyja właściwym nawykom żywieniowym, prowadząc nierzadko do zaniedbywania zbilansowanej diety i nieregularności posiłków. Te błędy są niewybaczalne zwłaszcza w przypadku dzieci i młodzieży. Wobec powyższego oferujemy kompleksowe wyżywienie. Posiłki od HM Gastro wyróżniają się nie tylko walorami smakowymi, ale także zgodnością z rekomendowanymi przez dietetyków normami żywienia dzieci i młodzieży. W ten oto sposób zapewniamy naszym najmłodszym klientom optymalne warunki do rozwoju, dbając równocześnie o zadowolenie ich kubków smakowych.

Catering dla szkół

Opinie klientów

Aleksandra Braun
Aleksandra Braun
2022-02-08
Serdecznie polecam! Pyszne jedzenie na każdą okazję 🙂
Jędrzej M
Jędrzej M
2022-02-04
Polecam! Smaczne jedzenie w dobrej cenie. Udało nam się w firmie ustalić bardzo korzystne warunki.
Grupa-SEO Analytics
Grupa-SEO Analytics
2022-02-04
Rewelacja. Skorzystaliśmy z Państwa usług w związku z organizacją imprezy firmowej i pragniemy gorąco podziękować za fachową usługę: - życzymy każdemu takiego cateringu, w którym jedzenie jest nie tyle dobre, co pyszne - otrzymany barszcz mógłby ze spokojem konkurować z najlepszą kuchnią domową. - jedzenia było dużo, porcje były więcej niż tylko "odpowiednie" - nie było mowy, by ktoś z imprezy wyszedł głodny 🙂 - żadnych zastrzeżeń do zamówionych potraw - uwzględnione wszelkie szczegóły (mięsne, wegetariańskie, vege) - jedzenie przyjechało chwilkę przed czasem, świeże, ciepłe, odpowiednio zabezpieczone i podane - nie możemy też wyjść z podziwu nad stosunkiem ceny do jakości i ilości zamówionego jedzenia - rekomendujemy skorzystanie z usługi wszystkim, którzy obawiają się cateringu z mikro porcjami w restauracyjnych kwotach Na koniec szczególne podziękowania za całokształt. Od momentu zamówienia, po osobistą rozmowę i ustalenie szczegółów oraz konsultacje przy wyborze najbardziej odpowiedniej dla nas opcji - aż po miłą rozmowę z osobą, która dostarczyła zamówienie i sfinalizowała z nami cały proces. Pozdrawiamy - Grupa-SEO sp. z o.o.
Alicja Baj
Alicja Baj
2022-01-21
Profesjonalizm i jakość na najwyższym poziomie! Polecam 🙂
Sylwia Gawrońska
Sylwia Gawrońska
2021-03-23
Najlepsza firma smaczne jedzenie coś wspaniałego.OCENA 10 NA 10.
Madzia Jóźwiak
Madzia Jóźwiak
2021-01-04
Dobre miejsce. Jak Ktos lubi kuchnie u Mamci lub Babci jest ok. To kuchnia polska. Nie boją się zagranicznych smaków typu gyros, chili con carne...i innych. Świetne dla grup zorganizowanych. Polecam😘
Patrycja Giglewicz
Patrycja Giglewicz
2020-09-06
Świetne miejsce. Jedzenie bardzo smaczne. Profesjonalna obsługa, świetna organizacja, elastyczne podejście do klienta, terminowość. Te słowa określają zespół H.M GASTRO Henryk Baranek. Osiemnastka bardzo się udała. Współprace oceniam 10/10. Polecam każdemu!

Pożywne i zbilansowane posiłki dla poszukiwaczy przygód!

Wakacje lub ferie zimowe to czas odpoczynku, ale i wyzwanie dla młodego człowieka. Wzmożona aktywność fizyczna i wielość bodźców emocjonalnych zwiększa zapotrzebowanie kaloryczne. Mamy świadomość, że zdrowe żywienie to jeden z gwarantów wszechstronnego rozwoju. Dokładamy więc wszelkich starań, by przygotowywane w kuchni HM Gastro specjały wyróżniały się zbilansowaniem. Dbamy o różnorodność na talerzu, sięgając po sezonowe warzywa i owoce pochodzące z ekologicznych upraw. W naszym menu króluje przede wszystkim prostota. Unikamy konserwantów i substancji szkodliwych, które mają niekorzystny wpływ na zdolności umysłowe, kondycję fizyczną lub stan emocjonalny najmłodszych.

Jesteśmy przekonani, że wartościowe posiłki od HM Gastro dodadzą każdemu uczestnikowi półkolonii sił w pogoni za przygodami!

Menu skrojone na miarę oczekiwań i potrzeb żywieniowych!

W komponowaniu menu uwzględniamy wszelkie sugestie i potrzeby żywieniowe naszych klientów. Oferujemy możliwość przygotowania posiłków z uwzględnieniem wymogów różnych diet eliminacyjnych. Tworzymy dania dla osób, które z uwagi na stan zdrowia lub preferencje prowadzą dietę bezmleczną czy bezglutenową. Wirtuozi smaku w naszej kuchni mogą również przygotować posiłki dla wegetarian i wegan. Gwarantujemy, że zaspokoimy wszelkie oczekiwania podopiecznych półkolonii, nie odbierając daniom walorów smakowych. Jeśli priorytetem Państwa działalności jest najwyższa satysfakcja dzieci i rodziców, zachęcamy do skorzystania z naszych usług cateringowych.

Wyrażamy nadzieję, że wspólne biesiadowanie przy stole zastawionym domowymi posiłkami od HM Gastro stanie się okazją do celebracji beztroskiego czasu odpoczynku!

Kompleksowe wyżywienie dla uczestników półkolonii

Co wyróżnia nasz catering na półkolonie na tle konkurencyjnych ofert?

Domowy smak posiłków

Przygotowywane przez naszych kucharzy posiłki to namiastka domu! Pozbawione konserwantów, smaczne i aromatyczne dania to rozkosz dla podniebienia i zachęta dla każdego niejadka.

Kompleksowa oferta

Nasza oferta obejmuje nie tylko domowe obiady, ale także pożywne śniadania, które dostarczają energii na cały dzień. Serwujemy również smaczne podwieczorki.

Dostawa na czas

Odpowiednie zabezpieczenie termiczne to gwarancja, że dania będą ciepłe. Dostosujemy czas dowozu do indywidualnych potrzeb i rytmu aktywności uczestników półkolonii.

Usługi cateringowe dla półkolonii w Poznaniu – gwarancja smaku, świeżości i dostawy na czas!

Dbając o kompleksowość obsługi, zapewniamy dowóz cateringu na półkolonie organizowane na terenie Poznania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Zadzwoń
+48 508 098 210
Zadzwoń
Scroll to Top