Catering zimnych przekąsek

Catering

zimnych zakąsek

Catering zimnych przekąsek

Bardzo chętnie wybieraną formą firmowego cateringu jest zimna płyta, obejmująca różnego rodzaju przekąski, kanapki dekoracyjne, przystawki, tartinki, tarty, mini wrapy, koreczki, talerze wędlin i serów itp.

Zimne zakąski

do cateringu świątecznego

Ten rodzaj cateringu doskonale pasuje do wielu firmowych czy kulturalnych eventów, takich jak wernisaże, premiery, prezentacje nowych produktów, otwarcie nowej filii firmy itp. Takim wydarzeniom idealnie pasuje oprawa caterignowa w postaci eleganckich, zimnych zakąsek, konsumowanych na stojąco, najczęściej wraz z szampanem lub winem musującym. Nasze wytrawne przekąski uświetnią i urozmaicą również wielogodzinne konferencje, spotkania firmowe, wykłady, szkolenia i prezentacje. Ponadto oferujemy specjalne zimne zakąski w świątecznym klimacie, które z powodzeniem urozmaicą – firmową wigilię.

Dowóz zimnych zakąsek

na terenie Poznania i okolic

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo gotowe zestawy menu zimnych zakąsek, które sprawdzą się na różnego rodzaju eventach koktajlowych. Zachęcamy do wyboru jednej z gotowych propozycji lub ułożenia własnej, dopasowanej do indywidualnych preferencji smakowych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego jeżeli poszukują Państwo usług w postaci profesjonalnego cateringu kanapkowego na terenie Poznania lub wytrawnej zimnej płyty w Poznaniu. Z przyjemnością zadbamy o profesjonalny, wykwintny poczęstunek typu finger food na różnego rodzaju firmowych wydarzeniach. Oferowane przez nas zimne zakąski serwujemy w bardzo estetyczny, wykwintny sposób i dowozimy na wskazany przez klienta adres na terenie Poznania.

mapa-poznan

Napisz do nas

    Zadzwoń
    +48 508 098 210
    Zadzwoń
    Przewiń do góry