Catering na imprezy

Catering na imprezę Poznań

Sprawdzony catering okolicznościowy

Oferujemy catering okolicznościowy na każdą okazję, z przyjemnością realizujemy zamówienia zarówno na większe jak i mniejsze, bardziej kameralne uroczystości. Bez względu na wielkość zamówienia zawsze zachowujemy najwyższy poziom usługi, korzystając wyłącznie sprawdzonych, wysokojakościowych produktów pochodzących od lokalnych dostawców. Catering okolicznościowy dostarczamy na terenie całego Poznania, na wskazany przez Państwa adres i o określonej przez Państwa porze. Serwowane przez nas potrawy godnie uświetnią każde spotkanie, niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na catering na komunię, urodziny, imprezę lub mniejsze uroczystości domowe.

W ramach cateringu okolicznościowego mogą Państwo zamawiać m.in. przystawki, zupy, dania główne i desery. Oferujemy głównie tradycyjne dania kuchni polskiej i europejskiej, ale na Państwa specjalne życzenie nie boimy się komponować bardziej egzotycznych potraw. Co istotne zawsze bierzemy pod uwagę wszystkie Państwa zalecenia i wymogi żywieniowe, bez problemu przygotujemy wegetariańskie lub bezglutenowe wersje serwowanych potraw. Zdajemy sobie sprawę, iż jedzenie na ważnych uroczystościach nie powinno być wyłącznie smaczne, równie istotna jest jego prezentacja. Serwowane przez nas dania do uczta dla wszystkich zmysłów, dlatego nie są tylko wyjątkowo smaczne ale i doskonale prezentują się na Państwa stołach.

Catering na komunię Poznań

Na przyjęcia komunijne

Catering na imprezy

Organizacja przyjęcia komunijnego jest sporym wyzwaniem, stanowi pracochłonne zajęcie wymagające od organizatora nie tylko wiedzy ale również doświadczenia, szczególnie gdy planujemy przyjęcie większej ilości gości. Warto powierzyć to trudne zadanie profesjonalnej firmie cateringowej, takiej jak nasza. Specjalizujemy się od lat w obsłudze różnego rodzaju przyjęć, takich jak pierwsza komunia święta.

W dniu tak ważnego wydarzenia rodzice powinni móc w pełni poświęcić swoją uwagę dziecku, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie cateringu. Oferowany przez nas catering odciąży Państwa i ułatwi przygotowanie pięknego przyjęcia komunijnego. Oferujemy przygotowanie i dowóz posiłków według wcześniej ustalonego z Państwem menu – różnego rodzaju potraw, zup, przystawek, dań głównych, przekąsek oraz deserów.

Catering na urodziny Poznań

Na imprezy urodzinowe

Naszą specjalnością jest także catering na imprezy w Poznaniu, obsługujemy urodziny, imieniny, rocznice i wszystkie inne wskazane przez Państwa przyjęcia. Oferujemy wyjątkowe, dobrane do indywidualnych potrzeb klienta menu, które idealnie sprawdzi się podczas wszelkiego rodzaju przyjęć rodzinnych. Wyjątkowy catering okolicznościowy opiera się na najlepszych, wysokojakościowych produktach, niezapomnianych smakach oraz niepowtarzalnej estetyce podania. Wszystkie zamówienia dostarczamy na wskazany przez Państwa adres w Poznaniu, ciepłe i gotowe do podania. 

Catering okolicznościowy Poznań

Catering na terenie Poznania i okolic

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego jeżeli interesuje Państwa catering na imprezę w Poznaniu. Za każdym razem dopasowujemy menu do Państwa indywidualnych potrzeb, upodobań oraz zaleceń dietetycznych. Zawsze stawiamy na sprawdzone rozwiązania, które możemy dostosować do Państwa założeń budżetowych oraz ilości zaproszonych gości. W zależności od Pastwa upodobań możemy zaoferować tradycyjne menu lub coś bardziej awangardowego, pochodzącego niekoniecznie z polskiej kuchni. Zawsze staramy się dopasować menu do konkretnego wydarzenia, tak by zachwycić gości i sprawić, iż Państwa impreza będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.

mapa-poznan

Napisz do nas

    Zadzwoń
    +48 508 098 210
    Zadzwoń
    Przewiń do góry