Catering na konferencje i imprezy firmowe

Catering na konferencje Poznań

Catering na imprezy firmowe i konferencje

Zdajemy sobie sprawę, jak istotną rolę pełnią różnego rodzaju imprezy firmowe i konferencje – mają za zadanie m.in. poprawić atmosferę i zbudować więzi wśród członków zespołu, wzmocnić wizerunek przedsiębiorstwa. Catering na imprezę integracyjną stanowi jej bardzo istotną część, dlatego zawsze realizujemy takie zlecenia z najwyższą starannością, estetyką i korzystając z najlepszej jakości produktów. Catering na imprezę firmową w Poznaniu zawsze dostosowujemy do charakteru wydarzenia, staramy się by estetyka serwowanych przez nas potraw odpowiadała tematyce evenetu. 

Inaczej wyglądać będzie oprawa cateringowa wydarzeń o charakterze formalnym – (np. otwarcie nowej filii firmy, prezentacje nowych produktów, spotkania z ważnymi kontrahentami) a zupełnie inaczej przygotujemy potrawy na spotkania integracyjne, wigilie firmowe czy coraz popularniejsze imprezy tematyczne. Obsługujemy również catering imprezy plenerowe, takie jak rodzinne pikniki pracownicze. Każde z takich przedsięwzięć wymaga specjalnego doboru serwowanych dań i ich oprawy estetycznej. Nasza obsługa cateringowa Poznań ceniona jest ze względu na najwyższy poziom, z precyzją dbamy o każdy szczegół serwowanych specjałów.

Catering na konferencje / szkolenia / eventy

kuchnia polska i światowa

Catering na imprezy firmowe i konferencje

Świadczona przez naszą firmę obsługa cateringowa eventów na terenie Poznania opiera się w główne mierze na kuchni polskiej i europejskiej, ale na specjalne życzenie klienta chętnie podejmiemy się przygotowania bardziej egzotycznych potraw. Bez względu na to, czy przygotowujemy catering na konferencję czy np. catering na imprezę firmową w Poznaniu korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości produktów, pochodzących od sprawdzonych, najczęściej lokalnych dostawców. Wszystkie serwowane przez nas dania podawane są w estetyczny sposób, w formie odpowiadającej charakterowi danego przedsięwzięcia – imprezy, szkolenia czy eventu.

Wiele lat

doświadczenia

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w obsłudze cateringowej wszelkiego rodzaju imprez firmowych a naszą specjalnością jest obsługa cateringowa szkoleń Poznań. Oferujemy w pełni profesjonalną obsługę w tematyce ustalanej indywidualnie z każdym klientem a także w wybranej formule (bufet/koktajl/catering serwowany do stołu).

Kanapki dekoracyjne
blank
blank
blank

Wspieramy i doradzamy

naszym klientom

Przy organizacji cateringu na imprezy firmowe opieramy się w głównej mierze na Państwa konkretnych oczekiwaniach względem serwowanego jedzenia – czy mają to być przekąski, zimna płyta, ciepłe dania oraz czy mają spełniać specjalne wymagania dietetyczne itp. Jeżeli jednak nie mają Państwo pomysłu na oprawę cateringową bardzo chętnie doradzimy i zaproponujemy naszą wizję serwowanych dań.

Planujesz przygotowanie

Wigilii firmowej dla swoich pracowników?

Wyjątkową usługą, z której bardzo często korzystają nasi stali klienci, jest obsługa cateringowa przyjęć świątecznych – wigilii firmowych. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wyśmienite dania, wywodzące się z polskiej tradycji wigilijnej. Sam dobór świątecznych dań pozostawiamy Państwa indywidualnym preferencjom, tradycjom i gustowi. Z naszej strony mogą Państwo zawsze liczyć na poradę dotyczącą kompozycji podawanych dań wigilijnych.

Catering na oficjalne spotkania firmowe

na terenie Poznania i okolic

Specjalizujemy się również obsłudze oficjalnych spotkań biznesowych, wymagających kameralnej atmosfery i profesjonalnej oprawy. Oferujemy wykwalifikowaną obsługę cateringową, która sprosta nawet najbardziej wyrafinowanym wymaganiom naszych klientów. Współpraca z naszą firmą to gwarancja najwyższej jakości potraw, kompetentnej i profesjonalnej obsługi oraz wysokiej klasy oprawy estetycznej serwowanych dań. Podsumowując posiadamy odpowiednie kompetencje, do organizacji nawet najbardziej wyszukanego cateringu biznesowych spotkań i eventów.

mapa-poznan

Napisz do nas

    Zadzwoń
    +48 508 098 210
    Zadzwoń
    Przewiń do góry